Mezopen

Zverejnené v MONOFUNKČNÉ PRÍSTROJE

MEZOPEN


Charakteristika prístroja MEZOPEN

MEZOPEN predstavuje absolútne nový pohľad na kozmetické ošetrenie pleti , najinovatívnejší prístroj na kozmetickú mezoterapiu.

Mezoterapiu zaraďujeme medzi neinvazívne omladzovacie metódy. Jej podstata spočíva v aplikácii špeciálnych prípravkov  rôznymi metódami ako napr. ihličkami , dermarollerom a najnovšie MEZOPENOM  - špeciálnym vibrujúcim perom s ihličkami.

Prístroj bol vyvinutý na efektívnejšiu a bezpečnejšiu penetráciu účinných látok šetrnejším, presnejším, intenzívnejším a maximálne hygienickým spôsobom ako dermarollerom.

Jedinečná mikoihličková technológia, ktorá má zvýšený účinok pri novotvorbe kolagénu a elastínu.
Počas ošetrenia dochádza k mikroperforácií pokožky a cez vytvorené malé kanáliky sa účinné látky dokážu vpraviť do hlbších štruktúr pokožky.

Oproti dermarolleru jeho obrovskou výhodou je podstatne menší nepríjemný pocit počas ošetrenia a jemnejší spôsob poranenia pokožky. MEZOPEN je vhodný na ošetrenie kontúr celej tváre vrátane  aj ťažšie dostupných miest napr. okolo nosa, pri očiach a pod.

Mikroihličky otvárajú zvislé kanáliky - pri dermarolleri ihly perforujú pokožku z určitého uhla naklonenia. Pohyb kolmo na pokožku MEZOPENOM je oveľa príjemnejší a šetrenejší k pokožke. Zvislé pôsobenie ihličiek umožní aj lepšie vstrebávanie účinných látok bez
možných nepriaznivých účinkov. Epidermálna trauma je minimálna

MEZOPEN je prístroj, ktorý používa cartridgové ihly - pre každého klienta osobitne. Takýmto spôsobom je zabezpečená maximálna hygiena - oproti dermarolleru.

Dĺžka ihličiek a rýchlosť ich vibrácií je nastaviteľná podľa typu pokožky a ošetrovanej lokality.

Účinky ošetrenia prístrojom MEZOPEN

MEZOPEN je vhodný na ošetrenie kontúr celej tváre vrátane  aj ťažšie dostupných miest napr. okolo nosa, pri očiach a pod. Mikroihličky otvárajú zvislé kanáliky - pri dermarolleri ihly perforujú pokožku z určitého uhla naklonenia. Pohyb kolmo na pokožku MEZOPENOM je oveľa príjemnejší a šetrenejší k pokožke, mikroporanenia pokožky oproti dermarolleru sú jemnejšie. Mikrovpichy dočasne narušia ochrannú bariéru pokožky čím sa zvyšuje jej  permeabilita. Mikroihličky vytvárajú sterilné kanáliky, cez ktoré sa účinné látky dokážu vstrebať do pokožky. Výsledky sú okamžite viditeľné.

Pri ošetrení je dôležité používať DERMATOCEUTICKÉ prípravky, ktoré sú schválené na hĺbkové vpravovanie. Ošetrenie prístrojom MEZOPEN má veľmi silné účinky, ktoré sa dajú porovnať s frakčným laserom a inými invazívnejšími metódami.

Ošetrenie sa doporučuje vo forme kúry 3-5 sedení.

Indikácie ošetrenia

 • Omladenie vzhľadu pokožky s hydratáciou a revitalizáciou
 • Odstránenie drobných vrások
 • Odstraňovanie jazvičiek po akné

Výhody ošetrenia prístrojom MEZOPEN

 • maxiálna hygiena zabezpečená cartridge ihlami
 • možnosť nastavenia ihiel
 • možnosť nastavenia rýchlosti vibrácií
 • minimálna trauma pre pokožku
Viac z tejto kategórie: « Led Mask Skin scrubber »

Europartners, s.r.o.

Europartners spol. s r.o. - taliansko-slovenská spoločnosť, ktorá sa venuje profesionálnej kozmetike od roku 1997.

Patríme k najväčším a najstabilnejším dodávateľom s najdlhšou tradíciou v oblasti elektrokozmetických prístrojov.

Ponúkame komplexný sortiment pre salóny krásy, štúdiá formovania postavy, wellness centrá...

Kontaktné informácie

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom našich produktov, kontaktujte nás:

 • Adr: Hviezdoslavova 24, Šahy, 93601
 • Tel: +421(0)905 344 361
 • Fax: +421(0)36 741 3030
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 • Web: http://www.europartners.sk