2. Quadripolárna rádiofrekvencia

Zverejnené v Ošetrenia multifunkčnými prístrojmi

Tvorí najvýznamnejšiu a najobľúbenejšiu časť multifunkčného prístroja XILIA RF.

Rádiofrekvencia s quadripolárnou hlavicou je dnes zaradená k najsilnejším a najúčinnejším prístrojom pri ošetrení tváre , vďaka schopnosti  zabezpečiť lepšiu prekrvenosť pokožky a tým prispieť aj k jej  celkovému omladeniu. Vracia svalom tváre tonus a pružnosť.

Quadripolárna hlavica patrí k multipolárnej technológií, ktorá zjednocuje v sebe všetky pozitívne účinky monopolárnej a bipolárnej rádiofrekvencie. Rádiofrekvenčná  energia sa dostáva  do hlbších vrstiev pokožky a kumuluje sa v jednom centrálnom bode cez ergonomickú quadriplárnu hlavicu.

Účinnosť technológie spočíva v dodaní energie do hlbších vrstiev kože bez bolesti s pocitom príjemného tepla na ošetrovanej ploche.

Quadripolárna hlavica zabezpečuje aj koncentráciu energie bez rozptylu a tým sa zvyšuje účinnosť ošetrenia.

Rádiofrekvencie využíva diatermickú vlnu na stimuláciu prirodzených , ale časom spomalených funkcií organizmu ako sú tvorba kolagénu a elastínu a zvyšuje aj tvorbu kyseliny hyaluronovej.

Nová quadripolárna hlavica zvyšuje a urýchľuje účinky ošetrenia  a výsledky sú ešte viac viditeľné. Okrem toho, že ošetrenie je veľmi príjemné vďaka svojmu tepelnému pôsobeniu, je to momentálne najlepší spôsob omladenia pokožky v kozmetických salónoch.

Zvýšenie teploty umelo vyvolá zápalovú reakciu, sťahovanie fibroblastov, novotvorbu kolagénu a spevnenie spojivového tkaniva.

Dochádza k vypnutiu pokožky,  spevneniu ochabnutých kontúr tváre a redukcií vrások.

Vynikajúce výsledky sa dosahujú aj pri nečistej a problematickej pokožke. Je vhodná aj na ošetrenie očného okolia ako kozmetický lifting horných a spodných viečok. Najúčinnejšia metóda v  rámci kozmetiky  na spevnenie ochabnutých kontúr tváre a na spevnenie pokožky krku.

Ošetrenie sa doporučuje vo forme kúry.

Europartners, s.r.o.

Europartners spol. s r.o. - taliansko-slovenská spoločnosť, ktorá sa venuje profesionálnej kozmetike od roku 1997.

Patríme k najväčším a najstabilnejším dodávateľom s najdlhšou tradíciou v oblasti elektrokozmetických prístrojov.

Ponúkame komplexný sortiment pre salóny krásy, štúdiá formovania postavy, wellness centrá...

Kontaktné informácie

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom našich produktov, kontaktujte nás:

  • Adr: Hviezdoslavova 24, Šahy, 93601
  • Tel: +421(0)905 344 361
  • Fax: +421(0)36 741 3030
  • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
  • Web: http://www.europartners.sk