6. Biolifitng

Zverejnené v Ošetrenia multifunkčnými prístrojmi

- je to Bio -mikrostimulácia tj. forma elektroliftingu, ktorá stimuluje mikrocirkuláciu pokožky. Vďaka tomu dochádza k okysličeniu, výžive a revitalizácií v tkanivách.

Po ošetrení programom BIO-MIKROSTIMULÁCIA výsledky sú spočiatku viditeľné iba zvnútra Elektrický potenciálny rozdiel na úrovni bunečnej membrány nie vždy dosiahne prah podráždenia, preto vzruch ktorý vznikne vo svaloch nevyvíja povrchové, ale biologické účinky.

Hlavnou charakteristikou funkcie bio-mikrostimulácie je schopnosť precvičovať aj hlboko uložené svalové skupiny. Je to forma bezbolestnej tvárovej gymnastiky. Zvyšuje metabolizmus, prekrvenie a stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu.

Lifting využíva 4 funkcie , ktoré majú rôzne frekvencie a využívajú rozličné formy elektrického prúdu. Metodika liftingu je veľmi prísna  a náročná. Ošetrenie sa vykonáva len vo forme kúry

Náš tip: Používaním účinného prípravku gel na RF a LIFTING – výsledky sú ešte viditeľnejšie, svalová stimulácia je ešte silnejšia.

Europartners, s.r.o.

Europartners spol. s r.o. - taliansko-slovenská spoločnosť, ktorá sa venuje profesionálnej kozmetike od roku 1997.

Patríme k najväčším a najstabilnejším dodávateľom s najdlhšou tradíciou v oblasti elektrokozmetických prístrojov.

Ponúkame komplexný sortiment pre salóny krásy, štúdiá formovania postavy, wellness centrá...

Kontaktné informácie

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom našich produktov, kontaktujte nás:

  • Adr: Hviezdoslavova 24, Šahy, 93601
  • Tel: +421(0)905 344 361
  • Fax: +421(0)36 741 3030
  • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
  • Web: http://www.europartners.sk